Doktorlar - Uzmanlar

Doç. Dr. Murat ULUSAN

Doç. Dr. Murat ULUSAN

Kulak Burun Boğaz

Doç.Dr.Murat ULUSAN, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Kulak,Burun,Boğaz (KBB) Uzmanı olmuştur. Doç.Dr.Murat ULUSAN,İstanbul'da bulunan Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Selçuk Selçuk

Doç. Dr. Selçuk Selçuk

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Doç. Dr.İbrahim Aşkar

Doç. Dr.İbrahim Aşkar

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi Uzmanı 1967 yılında Denizli-Tavas‘da doğdu. Üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösteren Dr. İbrahim Aşkar 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 – 1993 yıllarında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda rotasyon yaptı. 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda uzmanlığını tamamladı. 1997 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ve Yanık Merkezi’ nde 2 aylık rotasyonu tamamladıktan sonra 1998 – 2004 yıllarında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurdu ve başkanlığını yaptı. Sayısız mikrocerrahi operasyonu yaparak 2004 yılında Doçentlik ünvanını alan Dr. Aşkar, gerek yaptığı yayınlar gerekse de başarılı operasyonları sebebi ile çok sayıda taktir ve ödül aldı. 2003 yılından beri Amerika’da yayınlanan bilimsel bir dergi olan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmıştır. Doç. Dr.İbrahim Aşkar, 2007 yılından bu yana mesleğini İstanbul’da yürütmektedir. İstanbul’da özel Sema Hastanesi’nde bir dönem çalıştıktan sonra kendi yerinde çalışmalarına devam etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Doç.Dr.İbrahim Aşkar, evli 1 çocuk babası. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesi olan Aşkar, güzel sanatlar, el sanatları, bilim-teknoloji ve şiir yazmak hobileri arasında bulunuyor. Çok sayıda makalesi bulunan Doç.Dr.Aşkar, halen serbest hekim olarak çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Dr. Buğra Yılmaz

Dr. Buğra Yılmaz

Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi

2003 yılında Manavgat Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra lisans eğitimi için girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2008 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında uzmanlık ve doktora eğitimine araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresince kendi alanındaki klinik ve bilimsel eğitimler yanında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde KBB, Genel Cerrahi, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon Anabilim dallarında rotasyon eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Temporomandibuler Redüksiyonlu Disk Deplasmanı Olgularında Eklem İçi Sodyum Hyaluronat Enjeksiyonunun Etkinliğinin Araştırılması konulu doktora teziyle çene eklem problemleri ve tedavileri konusunda uzmanlık tezini tamamlayarak 2014 yılında Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dalında uzmanlığını almıştır. Aynı yıl Ağrı Asker Hastanesinde askerlik görevini uzman diş tabip teğmen olarak tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında birçok eğitim ve kongrelere katılmıştır. 2015 yılından itibaren Manavgat’ta açmış olduğu kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. İmplantoloji, yetersiz çene kemiklerinde kemik greftleme ile kemik genişletme, sinüs lifting, çene kistleri, diş enfeksiyon ve abseleri, gömülü dişler, ağız hastalıkları, çene eklem problemleri ve tedavileri özellikle uzmanlık alanındaki tedavilerdir.

Dr. Dt. Itır Şebnem Arpınar Bilici

Dr. Dt. Itır Şebnem Arpınar Bilici

Periodontoloji

Diş Hekimi Alper Tevfik ve diş hekimi Sema ARPINAR’ın kızı olan Itır Şebnem Bilici, ilkokulu İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu’nda okumuş, ortaokul ve liseyi Burak Bora Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Yeditepe Üniversitedi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi’nde uzmanlık yapmış ve doktorasını tamamlamıştır. Doktora tez konusu temporomandibular eklem (çene eklemi) hastalarında çiğneme kaslarına tetik nokta enjeksiyonu yapılması ve bunun diğer tedavi yöntemleri ile karşılaştırılmasıdır. Çeşitli kliniklerde çalışmış ve çalışmaktadır. Genel olarak annesi Sema ARPINAR ile kendi kliniklerinde çalışmaktadır. Özellikle çene cerrahisi ve temporomandibular eklem üzerine çalışmakla beraber, genel diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermektedirler.

Dr. Ezgi Balaban

Dr. Ezgi Balaban

Radyoloji

Dr. Ezgi Balaban 2002 yılında Ankara Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2002-2008 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde radyoloji ihtisasını yapmıştır. Bitlis Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra kısa bir süre Bayındır Hastanesi’nde çalışmış olup 2011-2018 yılları arasında Lifemed Tıp Merkezi’nde radyoloji uzmanı ve Radyoloji bölüm sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2018 yılından itibaren Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvarı kadrosuna katılmıştır. Türk Radyoloji Derneği ve Türk Magnetik Rezonans Derneği üyesidir.

Dr.Hakan Özkul

Dr.Hakan Özkul

Fitoterapi

Dr. Hakan Özkul 1967 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. Dr. Hakan Özkul, öğrencilik yıllarında hastalıkların vücudun doğal yapısının bozulmasından kaynaklandığını öngörerek, Modern Tıp ilmine ilave olarak WHO tarafından da onaylanan Bitkilerle Tedavi (Fitoterapi), Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konularındaki çalışmalara katıldı. Doktorluk ünvanını aldıktan sonra Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusunda akademik eğitim aldı. Eskişehir Üniversitesi’nde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümünden Mezun oldu. Çeşitli devlet hastaneleri ve özel kurumlarda doktor olarak meslek hayatına devam etti. Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul meslek hayatına başladıktan sonra Fitoterapi hakkında daha çok bilgi edinebilmek için uzak doğuda eğitimler aldı. Alternatif Tıp Doktoru Hakan Özkul yurt içi ve yurt dışı birçok konferans ve seminerlerde bulundu. Ülkemizde çok kıymeti olmayan şifalı bitkilerin tanıtılması için makaleler yazdı. Türkiye ve bitkilerle tedavinin en çok geliştiği ülke olan Almanya tarafından onaylanmış Cemre Ab-ı Hayat ve Kibarlı Panax üreticisi Kibarlı Bitkisel Destek Ürünlerini geliştiren akademik kurulda görev alan Dr. Hakan Özkul, bu vesile ile birçok hastanın tedavisi olmasına de vesile olmuştur. Üniversite yıllarında tıbbi ve aromatik bitkiler alanında araştırmalar yaparak çalışmalara başladı. Bu alanda kendini geliştirerek yurt içi ve yurt dışı araştırma, konferans ve seminerlere katılarak sertifikalar aldı. Dr. Hakan Özkul, evli ve 4 çocuk babasıdır. Dr. Hakan Özkul Fitoterapi yönteminin doğru ve yaygın kullanılması için birçok TV programına katılmaktadır. Dr. Hakan Özkul İstanbul'da ikamet etmektedir ve herhangi bir hastanede çalışmamaktadır.

Op. Dr. A. Egemen AVCI

Op. Dr. A. Egemen AVCI

Üroloji

Op.Dr. A.Egemen AVCI, 1978 yılında Zonguldak'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2006 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2006 - 2007 yılları arası Diyarbakır Asker Hastanesi'nde, 2007-2010 yılları arası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Op.Dr. A.Egemen AVCI, 2010 yılından itibaren Memorial Ataşehir Hastanesi'nde hastalarına devam etmektedir. Op.Dr. A.Egemen AVCI, Türk Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, European Urological Association üyesidir.

Op. Dr. İlgi DİNÇOK

Op. Dr. İlgi DİNÇOK

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

1 Yorum

C.... k... 4.5.2020

Meme büyütme

Koronadan hemen önce doktor hanıma göğüs büyütme için gittim. Emzirme sonra göğüslerim deforme olmuştu. İlk görüşmede bile çok açıklayı olması beni etkiledi. Hemen karar verdim ameliyat oldum iyi ki onu seçmişim. Bu salgın sürecinde bile ilgisini eksik etmedi. Çağla hanım sürekli aradı sorularımı cevapladı halimi hatrımı sordu. Herşey için teşekkürler

Op. Dr. Mert Demirel

Op. Dr. Mert Demirel

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

1978 Ankara doğumlu olan Op. Dr. Mert DEMİREL ilk ve orta eğitimini sırasıyla, T.E.D Ankara Koleji ve Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimi için yine aynı fakültede çalıştı. Uzmanlık eğitimi sırasında Mikrocerrahi eğitimi için Zurih Üniversitesi’nde bulundu. Özellikle estetik cerrahi alanında çalışan hekim, lisanslı olarak kış sporları ve tenis ile ilgilenmektedir. Dr. DEMİREL evli ve 1 çocuk sahibi olarak şu an İstanbul Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Doktor Mert Demirel 2015 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi alanında European Board sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Prof. Dr. Fatih Kurtuluş

Prof. Dr. Fatih Kurtuluş

Üroloji

Prof.Dr.Fatih Kurtuluş İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. 2002 yılında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi üroloji kliniğinde ihtisasını tamamladı. Uzmanlık eğitimi sırasında Türkiye Üroloji Asistanlar Birliği Başkanlığı. Avrupa Üroloji Asistanlar Birliği (ESRU) Türkiye temsilciliği ve bilimsel kurul üyeliği görevlerini yürüttü. Ulusal ve uluslararası toplantı organizasyonlarında görev aldı. Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim dalında endoüroloji ve üroonkoloji eğitimi aldı. 2002-2003 yılları arasında Düzce Devlet hastanesinde 2003-2004 tarihleri arasında Malatya Asker Hastanesinde üroloji uzmanı olarak çalıştı. 2004-2012 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi üroloji kliniği eğitici kadrosunda yer aldı. 2007 yılında sözlü ve yazılı sınavları geçerek Avrupa Üroloji Board sertifikasını almaya hak kazandı. 2008 yılında Strasbourg (IRCAD ) da ileri düzey laparoskopi eğitimi alan Doç.Dr.Fatih Kurtuluş 2009 yılında Milan San Raffaele IRCCS Hastanesinde 2011 yılında Heidelberg üniversitesi Heilbronn kliniğinde endoüroloji ve üroonkoloji alanında deneyimlerini arttırdı. 2012 yılında doçentlik ünvanını alan Dr.Fatih Kurtuluş 2013 – 2016 yılları arasında Medical Park Bahçelievler Hastanesinde çalıştı. 2018 yılında profesör ünvanını almıştır. Kolan International Hospital çalışmaya devam etmektedir.

PROF. DR. ÜMİT S. ŞİMŞEK

PROF. DR. ÜMİT S. ŞİMŞEK

Üroloji

Mezuniyet sonrası üroloji eğitiminin bir kısmını yurt dışında “The London Hospital , İngiltere Pittsburgh Üniversitesi , ABD ve Rotterdam Sophie’s Children Hospital , Hollanda hastanelerinde yaptı. Bugüne kadar 120 civarında yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış makalesi vardır. Değişik makaleleri nedeni ile uluslar arası düzeyde 18 kez ve ulusal olarak da 30 kez site edilmiştir.. Üç temel tıp kitabında bölüm yazmış ve bir üroloji kitabının da editörlüğünü yapmıştır.

Prof. Dr.Alper Çelik

Prof. Dr.Alper Çelik

Metabolik Cerrahi

Doç. Dr. Alper Çelik 1975 Aksaray doğumludur.Lisans öncesi eğitimini İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ardından hemen sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıbbiye eğitimine 1993 yılında başladı. 2004 yılında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde genel cerrahi ihtisasını aldı. Alper Çelik 2005 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, sonrasında Yrd. Doç. Dr. olarak öğretim üyeliği yaptı. Doç. Dr. Alper Çelik , 2007 yılında Japonya Saitama Medical Center of Jichi Medical University’de clinical and research fellow olarak çalıştı ve bu sürede iki adet araştırma projesi tamamladı. Ardından 2008 yılında öncelikle Brezilya Sao Paolo Sao Camilio Hospital’de Dr. Ricardo Cohen ve Dr. Louis Berti ile çalışma olanağı buldu. Sonrasında Hindistan’da Dr. Muffazal Lakdawala ve Dr. Suren Ugale ile çalıştı. Bu sürede 1. ACMOMS (1st Asian Consensus Meeting on Metabolic Surgery) toplantısına oylama üyesi olarak katıldı. Askerlik görevini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tamamladı. 2010 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ndeki görevinden ayrılarak Universal Hospitals bünyesindeki Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde Yrd. Doç. Dr. olarak çalışmaya başladı. Doç. Dr. Alper Çelik çalışma hayatında bir çok seminer, workhop, kongre ve eğitime katımıştır. Bunlardan bir çoğunda da oturum başkanı ve kouşmacı olarak rol almıştır. Ileal İnterpozisyon Operasyonu ile ilgili 1. Dünya Workshop uygulaması (2010) 16. Dünya Kongresi ( 2011) Metabolik Cerrahi Toplantısına (The Asia-Pacific Workshop on Metabolic Surgery for Type 2 Diabetes) (2011) 2. İleal interpozisyon workshop uygulaması (2011) Diabetes Surgery BMI 24-34. How and Why (2012) IFSO-EC (International Federation For Surgical Treatment of Obesity and Related Disorders-European Chapter) toplantısının Metabolik Cerrahi (2012) Excellence In Diabetes (2013) IFSO APC Meeting (2013) Doç. Dr. Alper Çelik iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve Japonca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Prof. Dr.Sezai Leventoğlu

Prof. Dr.Sezai Leventoğlu

Genel Cerrahi

Prof. Dr. Sezai LEVENTOĞLU, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 1988 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 1997 yılında aynı üniversitesinin Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve 2002 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2002 yılından beri Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Sezai LEVENTOĞLU, 2007 yılında Columbia University, New York Presbyterian Hospital'da çalışmalar yapmıştır. 2009 yılında ise Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Doçentlik kadosuna atanmıştır. Aynı yıl Cleveland Clinic Foundation, Digestive Disease Center, Colon and Rectal Surgery Departmanı'nda Observer olarak çalışmalarda bulunmuştur. Avrupa Kolorektal Cerrahi Derneği (ESCP), Amerika Kolorektal Cerrahi Derneği (ASCRS), Akdeniz Kolorektal Cerrahi Derneği (MACP), Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği üyesi olan Prof. Dr. Sezai LEVENTOĞLU, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin yanısıra Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Prof.Dr.Turgut GÖKSOY

Prof.Dr.Turgut GÖKSOY

Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon

Prof.Dr. Turgut GÖKSOY; 1954 yılında İzmit’de doğdu. 1977‘de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1981’de aynı fakülteden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlığını aldı. 1981-82 Yılında askerlik görevini Erzincan Askeri Hastanesinde yaptı. 1985 Yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında Üniversite Doçenti oldu. 1988-1992 Yılları arasında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde öğretim görevlisi olarak Spor ve Tıp konularında ders verdi. Ayrıca yüksek lisans öğrencilerine tez danışmanlığı ve jüri üyeliği görevlerinde bulundu. 1996 ‘da "Yüzüncü Yıl Üniversitesi" Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında profesör olarak göreve başladı. Burada, fakülte kurulu üyesi, Romatoloji bilim dalı başkanı ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon anabilim dalı başkanlığı görevlerinde bulundu. Tıp Fakültesindeki bu görevleri 2002 yılında emekli olması nedeniyle sona erdi. 2013'de yeni açılan İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinde Öğretim Üyesi oldu. Halen bu bilimsel görevini sürdürüyor. Sivil Toplum Örgütleri Çalışmaları 1-Ortopedik Özürlüler Federasyonu Başkanlığı 1986-1989 2-Sakatlar Konfederasyonu Genel Başkanlığı 1989-1992 3-Maltepe/İstanbul Spor Klübü Yöneticiliği (1995) 4-Ulusal Birlik Dayanışma Derneği Genel Başkanı (1995-2000) 5-Türk -Alman Dostluk Cemiyeti Üyesi (1974) 6-Maltepe Lions Klübü Başkanlığı (1984-1990) 7-Kadıköy Düşünce Platformu Kuruculuğu (2002) 8-Koleksiyon Kulübü (2003) 9-Klasik Otomobil Kulübü (2001) Bilimsel ve Mesleki Dernek Üyelikleri: 1-Türkiye Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Derneği üyesi 2-Ortopedi ve Travmatoloji üyesi 3-Fizik Tedavi Uzmanlar Derneği üyesi 4-Türk Tabipler Birliği üyesi 5-IBMS (International Bone Mineral Society) üyesi 6-Akupunktur ve Alternatif Tıp Derneği üyesi 7-Sağlık Kuruluşları Derneği üyesi BİLİMSEL ÇALIŞMALARI 1977-2016 Yılları arasında çeşitli konularda yurtiçi ve yurtdışında yayınlanan dergilerde basılmış 100'ü aşkın makale, kitap bölümleri ve yine 70' ye yakın ulusal ve uluslar arası kongrelerde tebliğ edilmiş sözlü bildiriler, poster gösterimi, panel sunumu, konferans ve kongre delegeliği görevlerinde bulunmuştur. 1986-1988 yılları arasında “ Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon Derneğinde “ II. Başkanlık yapmıştır. Muhtelif bilimsel nitelikli dernek faaliyetlerinin yanı sıra Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dergisinin 2 yıl süreyle editörlüğünü yapmıştır.1987-1990 yılları arasında Akupunktur Derneği yönetiminde bulunmuş ve Akupunktur dergisinin editörlüğü görevini üstlenmiştir. Ayrıca bir çok bilimsel dergide yayın kurulu üyesidir. 1996-2002 arasında yayınlanan Doğu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon dergisinin editörlüğünü yapmıştır.

Uzm. Dr. Oğuzhan Dolar

Uzm. Dr. Oğuzhan Dolar

Kulak Burun Boğaz

Uzm.Dr.Oğuzhan DOLAR,İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine,İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamladıktan sonra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Uzm.Dr.Oğuzhan DOLAR, İstanbul Çengelköy'de bulunan Özel Medivia Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.