Burun estetiği şu anda Türkiye’de en çok tercih edilen estetik ameliyat. Burun dolgusu ile burun şekillendirme ise ameliyat alternatifi olarak giderek artan oranda talep edilmeye başlandı. Ciddi anlamda nefes alma problemi olmayan kişiler daha iyi görünen bir burun için dolguyu tercih edebilirler.

Burun ucunu kaldırma, burun sırtının daha düz bir görünüme kavuşması, kemerin ortadan kaldırılması, eğriliklerin dışardan düzeltilebilmesi burun dolgusu uygulamasıyla seçilmiş uygun kişilerde mümkün. Nefes alma sıkıntısı varsa buna bir etkisi olmaz dolgunun. Ameliyata hazırlık süreci, iyileşme dönemi gibi süreçler olmadığı için kişiye vakit kazandırır.

Ofis şartlarında uygulanır ve 10-15 dakika kadar sürer, elinizde ayna ile işlemi adım adım takip edebilir, uygulamaya kendi yorumunuzu katabilirsiniz. İşlem sonunda da günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Burun dolgusu için hyaluronik asit kullanıyoruz. vücut tarafından emilen bir madde. Kalıcılığı kişiden kişiye değişir, ortalama 8-12 ay kalıcıdır.

Kolay uygulanır, anında etkisi görülür, ağrısız bir uygulamadır, maliyet açısından burun estetiğinden uygundur, istirahat gerektirmez ve sizi günlük hayattan alıkoymaz. Dikkat etmemiz gereken tek nokta ayrıntılı öngörüşme ile burun dolgusu uygulaması için uygun kişi olup olmadığınıza doktorunuz ile beraber karar vermeniz.