Hakkımızda

Doktor Asistan olarak amacımız hasta ilişkilerini en iyi şekilde yönetmektir. Sağlık kurumu ve doktorlar ile hastalar arasında iyi bir iletişim kurulmasını sağlamak için araçlar geliştiriyoruz. 2018 yılı başlarında çalışmalarına başlanan altyapımız iletişimi güçlendiren araçlar içeriyor. Bizler bir teknoloji firmasına bağlı olarak bu çalışmalara yürütsekte, sağlık sektörüne çok yakın bir firmayız. 

Altyapımız ayrıca doktorun bağlı olduğu kuruma hasta iletişimi için eşsiz faydalar sunuyor. Bizim için birinci öncelik hastayı anlamak, iyi iletişim kurmak ve sonuçta hastayı memnun etmek. Web ve mobil teknolojileri ile doktora ve hastaya en iyi erişim imkanlarını sağlayarak doktorun ve personelin iş yoğunluğu içerisinde en hızlı şekilde dönüş yapmasını kolaylaştıracak araçlar sunarak amacımızı en hızlı ve iyi iletişim amacımızı gerçekleştirme çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; doktor hasta ilişkisinde iletişim seçeneklerindeki öncü rolümüzü, yenilikçi teknolojiler üzerinde yapılacak çalışmalar ile sürdürerek doktor ve hastalara dünya standartlarında özel çözümler sunmak ve küresel pazarlara açılmaktır.

MİSYONUMUZ

Doktor ve hasta arasında en iyi iletişim

Misyonumuz, doktor ve hasta iletişiminde en iyi hizmeti online olarak sunabilmektir. Bu misyon için web ve mobil teknolojiler dışında doktorun hızlı dönüş yapabilmesi ve iyi iletişim kurabilmesi için sesli ve videolu iletişim altyapıları ve ayrıca masaüstü yazılımlar ile uygulamalarımıza zenginlik katarak çalışıyoruz. 

Hasta ilişkisi ve bunun iyi yönetilmesi bizim en önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Bir hasta bizim üzerimizden kuruma, tüm doktorlara veya sadece seçtiği doktorlara sorular sorabiliyor, iletişime geçilmesini talep edebiliyor. Randevu sistemleri ile entegre olabiliyoruz. Sitemiz ve mobil uygulamalarımız üzerinden verilen cevapları takip ediyor ve bilgilenebiliyor. Ayrıca doktorların yazdığı makaleleri okuyarak ve videoları izleyerek hastalığı hakkında daha iyi bilgi sahibi oluyor. Kuruma veya doktora gitmeden önce çok iyi şekilde bilgi almış oluyor.